Ułatwiamy start w karierę Programisty

Misją Akademii Kodu jest tworzenie szkoleń wartościowych dla uczestników. Wprowadzamy na rynek pracy dobrze wyszkolonych Programistów i wspieramy ich w karierze zawodowej. Słuchaczom przekazujemy praktyczną wiedzę. Uczymy tak, by bezpośrednio po opanowaniu wszystkich materiałów mogli rozpocząć pracę w zawodzie Programisty. Pokazujemy, jak programować, ale także uczymy rozwiązywania najważniejszych problemów, z którymi Programiści zmagają się w codziennej pracy. Dzięki licznym przykładom analizujemy praktyki i rozwiązania stosowane przez najlepsze firmy na rynku.

Co wyróżnia Akademię Kodu?

Prowadzący – czynni programiści o wysokim stopniu zaawansowania (poziom Starszych Programistów). Każdy z nich ma nie tylko ogromną wiedzę, ale także talent do jej przekazywania.

Nastawienie na efekty – czyli konkretne umiejętności, które zdobywasz. Podczas szkolenia przekazujemy Ci wiedzę, z której będziesz korzystać na co dzień. Po szkoleniu pomagamy Ci znaleźć pracę, a także wspieramy Cię w projektach, które prowadzisz.

Stały dostęp do wiedzy – wszystkie materiały ze szkolenia możesz przeglądać na platformie e-learningowej także po zakończeniu kursu. Dzięki temu w każdej chwili możesz wrócić do treści kursu, a w trakcie zajęć nie musisz tracić czasu na robienie notatek.

Stały dostęp do nagrań – wykłady są nagrywane, a Ty masz do nich dostęp bezpłatnie w ramach platformy e-learningowej. Nawet jeśli zdarzy Ci się opuścić zajęcia, możesz łatwo nadrobić je, odsłuchując wykład.

Mocny atut w CV

Słuchacze Akademii Kodu zdobywają praktyczne doświadczenie w programowaniu. Uczą się, jak unikać pułapek i błędów. Poznają także najbardziej aktualne metody pracy – dzięki temu w chwili rozpoczęcia pracy w charakterze Programisty lub Menedżera dysponują wiedzą najbardziej potrzebną z punktu wiedzenia pracodawcy. To ważny punkt w CV.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Michał Makaruk
Programista Ruby on Rails/IOS
Założyciel i prowadzący Akademii Kodu. Programista z kilkuletnim doświadczeniem. Od sześciu lat prowadzi szkolenia. Absolwent informatyki, wykładowca warszawskiej uczelni w zakresie technologii Ruby on Rails. Posiada wykształcenie kilkunastu programistów. Poza technologią Ruby on Rails Michał posiada wiedzę komercyjną w Objective C i C#. W wolnym czasie chętnie podróżuje i jeździ na rolkach.
Radosław Waszczuk
Programista PHP Symfony
Absolwent Informatyki o specjalności Inżynieria Oprogramowania. Obecnie pracuje jako programista w firmie ITVMI. Zainteresowany technologiami webowymi. Od kilku lat jest programistą PHP. Współtwórca wielu, dużych rozwiązań biznesowych. Prywatnie zajmuje się modelarstwem. Jest również członkiem grupy militarnej i wiernym pasjonatem militariów.
Kamil Adryjanek
Programista Execjs /Django / PHP
Kamil ukończył Politechnikę Lubelską. Obecnie pracuje w Londynie jako Software Engineer w Level 7 Systems. Od blisko siedmiu lat zajmuje się PHP i technologiami pokrewnymi. Mocno zainteresowany metodykami prowadzenia projektów oraz tematyką TDD/BDD. Pasjonują go nowe technologie: PHP5, ExtJS / Sencha, Symfony2 / Laravel4, Python, Django, Node.js., JavaStript. Poza pracą Kamil amatorsko gra w piłkę nożną i jest bloggerem.
Robert Skorupski
Programista Javascript/ Ruby on Rails.
Robert dostarcza nowoczesne rozwiązania dla intranetu globalnego, pracując w firmie Mettler - Toledo. Jest absolwentem Informatyki, którego pasją jest programowanie w Ruby. Pracował przy kilku projektach JavaScript oraz aplikacji w warszawskim software housie Codequest, dla amerykańskiego startupu SelectHub. Wolny czas spędza na słuchaniu i kolekcjonowaniu płyt winylowych.
Justyna Kondej
Graphic Designer
Absolwentka grafiki komputerowej o nieprzeciętnej zdolności organizatorskiej. Urodzona artystka. Swoje kilkuletnie doświadczenie, zdobywała ciężką pracą w wiodących wydawnictwach i agencjach marketingowych w kraju jako grafik. Ta optymistka w Akademii Kodu organizuje szkolenia i spotkania, a także zapewnia im odpowiednią oprawę graficzną. Wolne chwile spędza na podróżach i pieczeniu muffinków.
Arkadiusz Konior
Programista Androida
Arkadiusz ukończył Uniwersytet Warszawski. To wieloletni pasjonat Androida, Javy oraz pokrewnych technologii. Obecnie zatrudniony w Polidea Sp. Z o.o. na stanowisku Software Engineer. W swojej karierze miał okazję realizować wiele projektów w technologii Android 4.0 i 4.4 w mniej lub bardziej zaawansowanych aplikacjach. Prywatnie dużo czasu poświęca aktywności fizycznej. Trenuje karate, biega a także jest członkiem Zachodnio-Warszawskich morsów.